Tuzla Tepe Villaları’nın temelleri atıldı

Erbatu Emlak Firması’nın Tuzla bölgesinde yapmakta olduğu yeni projesinin temelleri atılırken binaların iç tasarımları da hazırlandı.

Tuzla Tepe Villaları’nın temelleri atıldı

 - Erbatu Emlak Firması’nın Mağusa, Tuzla bölgesinde bulunan Silver Beach’in karşısında yer alan ve toplam 23 villadan oluşan yeni projesinin temelleri atıldı. 1997 yılından beri Kuzey Kıbrıs’ta hizmet veren Erbatu Emlak, Tuzla bölgesinde yer alan ve denizi gören bir mesafede inşa ettiği “Tuzla Tepe Villaları” isimli konutların iç tasarımlarını da tamamladı.

 

Erbatu Emlak ve İnşaat Şirketi, yılların tecrübesiyle ve uzun araştırmalardan sonra yeni bir projeye daha imzasını attı. Modern tasarım ve günümüzde kullanılan en son teknolojiyi Tuzla Tepe Villaları’nda  buluşturan Erbatu Emlak İnşaat, Silver Beach’in tam karşısında, Tuzla’nın en değerli bölgesinde, sağlam bir zemin üzerine kurulan bu projeyi; denizi gören konumu, zemini, modern bina mimarisi açısından uzun araştırmalardan sonra hayata geçiriyor.

İlgi büyük

Yeni projeleri hakkında bilgi veren Erbatu Emlak İnşaat Ltd. Direktörü Ramazan Karataş, Tuzla Tepe Villaları’nın Mağusa Tuzla Bölgesi’nin Kuzey tarafında denizi gören bir mesafede temellerinin atıldığını ve inşasının başladığını söyledi. Bu sitenin üzerinde bulunan zeminin sağlamlığı ve merkeze yakınlığı ile de dikkat çektiğini belirten Karataş,  günümüzdeki tüm teknolojik unsurları yeni projelerinde kullandıklarını kaydetti. Tuzla Tepe Villaları’nın dış tasarımlarından sonra iç tasarımlarının da hazır hale geldiğini kaydeden başarılı işadamı, yeni projelerine ilginin büyük olduğunu kaydetti. Tuzla Tepe Villalarının gerek dış tasarımı, gerekse iç tasarımı ve kalitesiyle birlikte muhteşem nir eser olarak ortaya çıkacağını kaydeden Karataş, yeni projeleriyle iddialı olduklarını vurguladı.

 

Muhteşem bir yaşam

Tuzla Tepe Villalarının A tipi, B tipi ve C tipi olmak üzere üçe ayrıldığını anlatan Karataş, A tipi evlerin, bodrumunda garaj, çalışma odası, duş ve tuvalet inşa edileceğini kaydetti. B tipi evlerde bodrumda sadece garaj bulunduğunu söyleyen Karataş, C tipi evlerin ise bodrumsuz ve garajsız olarak tasarlandığını kaydetti. 92 bin 500’den başlayan fiyatlarla insanlara muhteşem bir yaşam alanı sunmayı tasarladıklarını anlatan Karataş, site içerisinde bir büyük bir de çocuk havuzu yapılacağını, çocukların oyun oynayabileceği bir de park alanının proje yer aldığını kaydetti. Evlerin yüzde yüzünün denizi göreceğinin de altını çizen Karataş, 3 yıl içerisinde anahtarların teslim edileceğini ifade etti. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2011, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER