Reflex’ten 2 önemli proje daha

Her bütçeye uygun daireler

Reflex’ten 2 önemli proje daha

  

- Reflex Team Construction, Karakol Bölgesi’ndeki Gülseren yolu üzerinde yer alan ikiz kule şeklindeki ‘Plaza 5’ projesi ve Tuzla’da, denize 3 dakika mesafedeki akıllı evler ‘Dream Homes’ ile beklenenden ötesini gerçekleştirdi.

 

 

 

Mağusa Bölgesi’nde 2004 yılından beridir başarılı projelere imza atan Reflex Team Construction iki yeni projesiyle konforlu ve huzurlu bir hayatın kapılarını aralıyor.

Bu güne kadar 9 apartman 90 daire 14 dükkan projesi tamamlayan şirketin 11 blok apartman projesinin ise yapımı sürüyor. Yaşam Hastanesi yanında Mağusa’nın en büyük projelerinden biri olan Şehri Ada ile 64 daire ve 11 dükkan yaparak inşaat sektörüne giriş yapan Reflex Team Construction ödeme kolaylıkları ve ipoteksiz gayrımenkülleriyle Mağusa halkının güvenini kazandı. Şirket şimdi de Mağusa’nın en gelişen caddesi Karakol Bölgesi’ndeki Gülseren yolu üzerinde yer alan ikiz kule şeklindeki ‘Plaza 5’ projesi ve Tuzla’da, denize 3 dakika mesafedeki akıllı evler ‘Dream Homes’ ile ses getireceğe benziyor.

 

Her bütçeye uygun daireler

Projeleri hakkında bilgi veren Reflex Team Construction Direktörü Börke Kaşif, Yaşam Hastanesi yanında Mağusa’nın en büyük projelerinden biri olan Şehri Ada ile yakaladıkları başarıdan memnuniyetini belirterek, 3.5 yılda bütün dükkanlar ve daireleri sattıklarını kaydetti. Kaşif,  50 ay sıfır faiz ödeme kolaylıkları ile her bütçeye uygun yaptıkları dairelerinin Aralık ayında müşterilere teslim edileceğinin müjdesini verdi. Mağusa Palm Beach yolu üzerinde tek inşaat şirketi olarak 9 daire 7 dükkan, deniz ve hisar manzaralı ciddi prestij projeleri olan ‘Plaza 4’teki dairelerin de % 70’inin satıldığını kaydetti.

 

Plaza 5’in temeli atılmadan yarısı satıldı

“Bankada kefil faiz olmadan sıfır faizle ödeme kolaylıkları sağladık. Mağusa’daki herkes Reflex’e güvendi. Biz  ipoteksiz mal satıyoruz. Projelerimiz kendi öz sermayemizle yapılıyor.” diyen Kaşif, şu anda da Plaza 5’in inşaatına başladıklarını ifade etti.  

Plaza 5, 9 dükkan 16 daire ve 2 Penthouse’dan oluşuyor ve Karakol Bölgesi’nde Gülseren yolu üzerinde bulunuyor. Mağusa’nın en gelişen caddesi üzerinde yer alan ve lüks olarak tasarlanan proje ikiz kule şeklinde yapılıyor. Konu hakkında bilgi veren Börke Kaşif, “Projemiz Türk Koçanlı arsa üzerinde inşa edildi. Şimdiden bu projemize talep çok büyük % 50’si satılmış durumda. 45 metre kare 2 yatak odalı bu daireler 45 binden başlayan fiyatlarla satışa sunuldu” dedi.

 

Kendi dairenizi kendiniz yaratın

Müşterilerine kendi dairelerini kendileri tasarlamaları açısından da opsiyon sağladıklarına işaret eden Kaşif, 110 çeşit doğal mermer, aleminyum seçenekleri, duvar kağıtları ve özel mutfak kaplamalarıyla birçok kolaylık da sağladıklarını söyledi. Tüm bunlara ekstra ödenmediğini belirten Kaşif, tasarım ve iç mimar hizmetlerini de ücretsiz sunduklarını belirterek, şirketleride çalışmakta olan bir temsilcilerinin müşterilerilerine bu konuda yardım etmesi için görevlendirildiğini böylelikle bir süprizle karşılaşılmasının da önüne geçildiğinin altını çizdi.

 

 

Hayallerinizdeki evler Reflex’ten

Kaşif, bir diğer önemli projeleri olan Tuzla’daki, denize 3 dakika mesafedeki ‘Dream Homes’ villaları hakkında da bilgi verdi.  Talep üzerine hazırladıkları 10 adet akıllı villanın alt yapısının tamamladığını ifade eden Kaşif, Aralık’ta yapımı başlanacak projenin 20 ayda tamamlanmasının hedeflendiğini, modern ve çağdaş mimarisi ile akıllı villaların müşterilerine ayrıcalık katmayı hedeflediklerini söyledi. Bu villalar ise 180 metre kare, 3 yatak odalı, depreme karşı dayanıklı kayalık zemin üzerinde, ısı yalıtımlı dış duvar, geniş yeşil alan, ev girişinde görüntü interkom sistemi, ankastre fırın, ocak ve bulaşık makinesi dahil hazır mutfak, ebeveyn banyo, her odada parke ve granit doğal mermer özelliği taşıyor.

 

 

Köklü şirketleri geride bıraktık

Krizde büyüyen bir şirket olduklarına da dikkat çeken Kaşif, bunun yanında da 73 tane devlet ihalesini de yapmanın gururunu taşıdıklarını kaydetti. Kaşif, Mağusa Belediyesi’nin 4.2 milyon TL’lik Kapalı Spor Salonu ihalesini de Reflex Team Construction’ın başarıyla tamamladığını kaydetti.  Aralarında 20-25 yıllık köklü firmalarında bulunduğu 12 firma arasından seçilen şirketlerinin 365 günün sonunda 864 kişilik spor salonu projesini teslim etmenin gururunu yaşadıklarını belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2011, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER