Park View Tower’da optimum bir hayat

Kampanya fiyatlarını kaçırmayın!

Park View Tower’da optimum bir hayat

* "Optimum bir hayat için, Yeniboğaziçi'nde sakin, ayrıcalıklı, bir yaşam alanı kuruyoruz...” diyen Döveç Construction, Park View Tower Projesi’ni satışa açtı. 2+1 ve 3+1 apartman daireleri yüzme havuzundan, merkezi uydu sistemine, restorandan, açık park alanı, cafe ve markete bir çok detayı içerisinde barındıran proje, yüksek kalite ve uygun fiyata bir yaşam kurmak isteyenlerin adresi olacak.

Mağusa Bölgesi’nde 1989 yılından buyana 800’ün üzerinde proje hayata geçiren Döveç Construction Ltd., Yeniboğaziçi’nde başlattığı yeni projesi Park View Tower ile  büyük ses getirdi. Elinde birinci sınıf yapı belgesi tutan ender şirketlerden Döveç Construction Ltd., dört bloktan oluşan, iki bloğunda 2+1, iki bloğunda da 3+1 apartman dairelerinin yer aldığı yeni projesiyleYeniboğaziçi’nin merkezi olma yolunda. Yüzme havuzundan, merkezi uydu sistemine, restorandan, açık park alanı, cafe ve markete bir çok detayı içerisinde barındıran proje, huzurlu bir yaşam alanı arayanlar için tercih edilir olacak.

Uygun fiyata yüksek standart
Tertemiz kumsallara yakın, tarih ve doğanın kucağında, Yeniboğaziçi Belediyesi’nin yapmış olduğu park alanının hemen yanı başında konumlandırılan Park View Tower, şehrin gürültüründen uzakta, ancak şehre yalnızca birkaç dakika mesafede yer alıyor. 130 metrekare ve 75 metre kare apartman dairelerinin yer aldığı projedeki binaların ikisi altı, ikisi de on kat olarak tasarlandı. On bir adet dükkan ve iş yerinin de bulunduğu Park View Tower, şimdiden ilgi görmeye başladı.

Kampanya fiyatlarını kaçırmayın!
Döveç Construction Ltd.’nin Yeniboğaziçi’nde merkez olması hedeflenen Park View Tower Projesi hakkında gazetemize bilgi veren Satış Danışmanı Server Yavaş, bu proje ile amaçlarının optimum bir yaşam alanı yaratmak olduğunu söyledi. Yavaş, yüksek kalite ve esnek ödeme planını bir arada sundukları Park View Tower Projesi’nde uzun vade ile, müşterilerine rahat ödeme imkanı yarattıklarına işaret etti. Kampanya fiyatı olarak 3+1 dairelerin 49 bin 900 sterlinden başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu açıklayan Yavaş, 2+1 dairelerin 34 bin sterlinden başlayan fiyatlarla satışa çıktığını kaydetti. Yavaş, ilk bloğun 30, ikinci bloğun ise 36 aya kadar teslim edilmesini hedeflediklerinin altını çizdi.

“Taahhütlerimizi yerine getirdik”
Satış Danışmanı Server Yavaş, Döveç Construction Ltd.’nin hiçbir zaman ipoteksiz malı olmayan, sorun çıkarmayan en güvenilir firma olduğunu ifade ederek, yaptığı işlerin ödüllendirildiğini söyledi. Yavaş, “Yüksek kalite sunan güvenilir bir firmayız. Şu ana kadar yaptığımız iş anlaşmalarında söz verdiğimiz bütün taahhütleri yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Ödüllerle kalitesini tescilledi
20 yıldan beridir, güvenilirliğini kanıtlayan
Döveç Construction Ltd. Kuzey Kıbrıs'ın en prestijli emlak ve inşaat dergisi Property NC tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen 2011-2012 emlak ödülleri gala gecesine damgasını vuran firma olmuştu. Toplam 75 firmanın 25 kategoride yarışdığı gecede, alanlarında profesyonel olan juri üyeleri tarafından yapılan değerlendirmelerde Döveç Construction Ltd., katıldığı kategorilerden üç plantinyum ve bir de altın olmak üzere toplam dört ödülün sahibi olarak kalitesini ve farkını tescilledi. Şirket, Best Developer of the Year, (Yılın en çok gelişim gösteren firması-Plantinyum), Best Marketing Campaign ,Website Design (Yılın en iyi reklam ve intenet sayfasıdizaynı-Platinyum), Best Support Provider of the Year (Yılın en iyi destek sağlayan yardımcı firması Arredo Kitchen and Furniture-Platinyum), Best Apartment of the Year ( Yılın en iyi Apartmanı(Elite Life Residence -Apt 32- Altın) ödüllerinin de sahibi olmuştu. 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2012, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER