On ay sonra teslim

Lokasyonu, mimarisi, kalitesi ve olanaklarıyla eşsiz bir yaşam alanı olan Saklı Kent’teki villa, ikiz ev ve dairelerin inşası tamamlanıyor…

On ay sonra teslim
Ne şehirden ne de doğadan vazgeçebilenlere yepyeni bir seçenek sunan Northernland’ın inşa ettiği Saklı Kent’teki villa, ikiz ev ve apartman dairelerinin anahtar teslimine on ay kaldı.

Mağusa’ya iki dakikalık bir mesafede, yüz bin metre karelik bir alan içerisinde konuşlandırılan 96 villa ile 96 apartman dairesi, Ekim ayında sahiplerine teslim edilecek.

Yüzde 90’ının satıldığı villa ve dairelerin, Kıbrıs’ta eşi benzeri yok. Şık ve kullanışlı yaşam mekanlarına, yerli ve yabancılar büyük ilgi gösterdi.  

 

Yüzde 10’u alıcı bekliyor

Northernland’ın Satış Direktörü Taruz Güçlüer, Saklı Kent’teki villa ve dairelerin yüzde 90’ını satmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, satıştaki başarılarını kullandıkları malzemelerin kalitesine bağladı.

Kar marjı gözetmeksizin uygun fiyatlarla satış yaptıklarını kaydeden Taruz Güçlüer, sitenin inşasına başlamadan önce müşterilerine verdikleri sözü tutuklarını söyledi ve ekledi:

“Northernland’ın, Saklı Kent, insanların talep ettiği ve özlediği mekan özelliklerine sahip. Saklı Kent’i, çağdaş yaşamın gerektirdiği özelliklerini barındıran bir proje… Resident tarzı bir proje.  Ülkede türünün tek örneği...    

Kapalı bir site. Sitede 24 saat güvenlik olacak, giriş ve çıkışlar güvenlik görevlileri tarafından kontrol edilecek. Üç bine yakın ağacın dikileceği site, büyük bir yeşil alana sahip. Bu alanda, çocuk parkı, havuzlar ve daha birçok seçenek var.”

Taruz Güçlüer, ayrıca, sitede, merkezi jeneratör, merkezi su deposu ve merkezi gaz sisteminin kurulacağını belirterek, burada yaşayanlar için elektrik ve su kesintileri tarih olacağını dile getirdi.

Güçlüer, site şantiyesinde günde 400’ü aşkın işçinin çalıştığını belirterek, teslim tarihine 10 ay kalmasına karşın, tüm yolların asfaltlandırıldığını, altyapı çalışmalarının tamamlandığını ve çok sayıda konutun teslim aşamasına getirildiğini söyledi.

 

 

  

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2013, 00:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER