Noyanlar 2012’ye dev projelerle giriyor

Noyanlardan Askerlik Yasasına Destek – Bedellinizi Biz Ödüyoruz!!!

Noyanlar 2012’ye dev projelerle giriyor

 

.Bir birinden kaliteli projelere imza atan Noyanlar Şirketler Grubu, 2012’ye bir birinden büyük projeleriyle girmeye hazırlanıyor. 

2012 yılına dev projelerle girmeye hazırlanan Noyanlar Şirketler Grubu, yeni projelerinin hazırlıklarını son hızla sürdürüyor. Aralık 2011 sonunda ilk olarak Mağusa Alasya İlkokulu yanında 3 yatak odalı daireler ve dükkanlardan oluşacak Arken-20 Apartman Projesi ve üniversiteye 500 metre uzaklıkta, Ice Bowling yanındaki Arken 22 Apartman Projeleri’yle 2012 yılına girmeyi planlayan şirketin, 3 dev projesi için proje onayları alınıp yılın ilk yarısında hayata geçmesi için çalışmalar tamamlandı.

3 dev proje için hazırlıklar tamam                                                                  Şirketin, 2012 yılı ilk döneminde satışa açmayı düşündüğü 3 dev projesinin çalışmaları tamamlanırken, Gazi Mağusa’nın merkezinde yer alacak olan iş ve huzurlu bir yaşamın merkezi olacak; dükkanlar, bankalar cafeler, ofisler, 1 ve 2 yatak odalı dairelerden oluşacak olan Angle Towers Projesi’nin tüm mimari altyapısı hazırlandı.

Ötüken’de Yaşam Var
Ötüken’de Yaşam Var ! sloganı ile 15 adet modern ev modeli tasarlayan şirket, yaklaşık 110 müstakil konuttan ve çeşitli sosyal aktivite alanlarından oluşacak, parselasyon projesinin hazırlıklarında son aşamaya geldi. Ayrıca hazırlanan modern ev projelerini, dileyen müşterilerine kendi arsalarında uygulama fırsatı ile de Noyanlar Şirketler Grubu muhteşem fırsatlar sunmaya hazırlanıyor. Noyanlar, Ötüken’de Yaşam Var ! sloganlı projeyi yılın ilk yarısında satışa sunmayı hedefliyor.

Long Beach yatırımcıların yüzünü güldürecek
Son olarak Long Beach’te yaklaşık 600 konuttan oluşacak, 70 dönümlük arazi üzeri kurulması planlanan Royal  Sun Residence, hem tatil evi hem de yaz – kış yaşayabileceğiniz, yeşil alanları, havuzlar ve diğer aktivitelerle hazılıkları tamamlanarak, satışa sunulmayı bekliyor. Long Beach Sahil Geliştirme projesi ile ilgili olarak İskele Belediyesi’nin ihaleye çıkmasını ise “Sevindirici” bir haber olarak nitelendiren Noyanlar, geleceğin tatil bölgesi olmaya aday Long Beach’in yatırımcıların yüzünü güldürecek bir yer olması için ilk adımın atılmış olduğunu söylüyor. Projenin 2013 sonunda tamamlanması bekleniyor.

Noyanlardan Askerlik Yasasına Destek – Bedellinizi Biz Ödüyoruz !Noyanlar Şirketler Grubu, şuan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gündeminde görüşülmekte olan askerlik yasa tasarısı ile ilgili olarak, yaklaşık 30.000 vatandaşımızın adaya yıllardır gelemediği ve vatanından uzak kaldığını göz önünde bulundurarak, yasanın onaylanması ile Adaya geri dönüş yapan veya yatırım amaçlı olarak şirket bünyesinde ev alacak olan, bedelli hakkından yararlanacak vatandaşların, bedelli ücretlerini ödemeyi taahhüt etti. Şirket yönetimi yıllardır Kıbrıs’tan uzak kalan vatandaşlarımıza bir nebze de kendilerinden katkı olması amacı ile Yeni Kampanyası’nı hayata geçirmek için devletin kararını bekliyor.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2012, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER