Döveç Construction'a 4 ödül birden

"Başarımızı uzman kadro ve özverili çalışmamıza borçluyuz"

Döveç Construction'a 4 ödül birden
.Property NC tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen 2011-2012 Emlak Ödülleri Gala Gecesinde Döveç Construction Ltd. dört ödülün birden sahibi olarak geceye damgasını vurdu.Gazimağusa ve bölgesine yenilikçi inşaatlarıyla adını duyuran Döveç Construction Ltd. Kuzey Kıbrıs’ın emlak ve inşaat dergisi  Property NC tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen 2011-2012 Emlak Ödülleri Gala Gecesi'nde, ödülleri topladı. Toplam 75 firmanın  25 kategoride yarışdığı gecede,  alanlarında profesyonel  olan  juri üyeleri tarafından yapılan değerlendirmelerde Döveç Construction Ltd katılmış olduğu kategorilerden  üç plantinyum ve  bir de  altın olmak üzere toplam dört ödülün sahibi oldu.

Birbirinden önemli ödüller topladı
Şirket, düzenlenen gecede, Best Developer of the Year, (Yılın en çok gelişim gösteren firması Plantinyum), Best Marketing Campaign ,Website Design ( Yılın en iyi reklam ve intenet sayfası dizaynı Platinyum), Best Support Provider of the Year ( Yılın en iyi destek sağlayan yardımcı firması Arredo Kitchen and Furniture Platinyum), Best Apartment of the Year ( Yılın en iyi Apartmanı(Elite Life Residence –Apt 32 ) Altın). ödüllerini aldı.

"Başarımızı uzman kadro ve özverili çalışmamıza borçluyuz"
Döveç Construction  Ltd Direktörü  Burçin Döveç  müşterilerinin önerilerini ve taleplerini göz önünde tutarak  yüksek kalitedeki standartları, titiz çalışmaları, uzman kadrosu ve sürekli gelişimlerinin  sonucunda ödül  almalarının gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Başarılı çalışmaları hayata geçirmek  ve müşterilerine karşı güven vermeye devam etmek amacında olduklarını ifade eden Döveç, başarılarını uzman kadro ve özverili çalışmalarına borçlu olduklarını söyledi. Ailesine ve tüm çalışanlarına teşekkür etti.Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2011, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER