Resimler yarıştı, kazananlar açıklandı

TC Eğitim Müşavirliği ve KKTC Londra Eğitim/Kültür Ataşeliği’nin Londra Türk Dili ve Kültürü Okulları için birlikte hazırladığı yarışmada dereceye girenler açıklandı.

Resimler yarıştı, kazananlar açıklandı

TC Eğitim Müşavirliği ve KKTC Londra Eğitim/Kültür Ataşeliği’nin Londra Türk Dili ve Kültürü Okulları için birlikte hazırladığı ve “Çalışma Takvimi” içerisinde yer alan yarışmalardan üçüncüsü, yıl boyunca gerçekleştirilen çalışmalar sonrasında gerçekleştirildi. 13 okuldan küçükler ve büyükler kategorisinde toplam 37 eserin gönderildiği resimler,  jüri üyesi öğretmenler tarafından değerlendirildi ve derecelendirildi.

 

Dereceye girenler:

Bu derecelendirmeye göre; Küçükler kategorisinde Waltham Forest Türk Okulu’ndan Meltem Tığlı I. Hornsey Atatürk Okulu’ndan Hakan Özoran II. ve Southgate Atatürk Okulu’ndan Eren Sancar III. Büyükler kategorisinde, Ali Rıza Değirmencioğlu Türk Okulu’ndan Gülcan Enginsoy I., Dr. Fazıl Küçük Türk Okulu’ndan Emre Can Giritli II. Ve Namık Kemal Türk Okulu’ndan Soner Hassan III.oldu.

 

Mansiyon almaya hak kazanan  öğrenciler:

Ayrıca jüri üyeleri, yarışmaya katılıp ve mansiyon almaya hak kazanan öğrencileri ve okulları şöyle belirledi. Küçüklerde, Sema Darmon ve Yazmin Özfevzi – Namık Kemal Türk Okulu, Eren Kaya ve Melisa Cambaz – Southgate Atatürk Okulu, Arat Turaç Müezzinoğlu – Hornsey Atatürk Okulu, Sultan Rifat ve Sadet Öznannımlar – Ali Rıza Değirmencioğlu Türk Okulu, Talia Yasemin Edizer – Enfield Türk Okulu, Büyüklerde, Enes Boz - Ali Rıza Değirmencioğlu Türk Okulu, Dara Bulut ve Berk Nalbant – Hornsey Atatürk Okulu, Zehra Makinistoğulları – Enfield Türk Okulu, Umut Eroğluları – Namık Kemal Türk Okulu.

 

           

                                                           

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2012, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER