banner29
26 Eylül 2017 Salı

Alkol ve madde bağımlısı mısınız?

19. RESİM ÇİZME YARIŞMASI’NIN KAZANANLARI BELLİ OLDU

Gazimağusa Belediyesi ve Mağusa Kültür Derneği tarafından bu yıl 24.’sü düzenlenen Gazimağusa Çocuk Festivali’nin 19. Resim Çizme Yarışması’nda dereceye girenler açıklandı.

13 Nisan 2016 Çarşamba 16:31
  19. RESİM ÇİZME YARIŞMASI’NIN KAZANANLARI BELLİ OLDU

Bu yıl 1000’in üzerinde öğrenci sayısına ulaşılarak büyük bir katılımın sağlandığı 19. Resim Çizme Yarışması’nda dereceye girenler Türksal İnce Başkanlığında, Taylan Oğuzkan, Cemal Tunceri, Zühre Özkaraman, Ünal Karahasan ve Ali Genç’den oluşan juri tarafından belirlendi. Yarışmada 1 ve 2. Sınıflar “Renkler ve çiçekler”, “Doğadaki Yaşam” ve “Hoşgeldin Bahar” konularını; 3,4 ve 5. sınıf öğrencileri ise “Su ve Yaşam”, “Mağusa’nın tarihi zenginlikleri” veya “Sizin gözünüzle Trafik” konularını işlediler.

 

24. Çocuk Festivali - 19.Resim Çizme Yarışmasında kazananların sınıfları ile listesi:

 

 Ana Sınıf

 

Asya Ilgaz,

 

Ada Şahin,   

 

Lavin Gürmanoğlu,

 

İlhan Bağdatlı,

 

Ata Kontoşoğlu,

 

Laren Onbaşı,

 

Halife Serbülent,

 

Sultan Çil,

 

Ege Yolcu,

 

Buğrem Tuna,

 

Kayra Akbora,

 

Viyola Arifi,

 

Almila Faika Ulak,

 

Elay Gökağaç,

 

Sarp Sarper,

 

Nehir Tiryaki,

 

Efe Gündoğdu,

 

Ada Yiğittürk,

 

Süleyman Enes Polat,        

 

Ayşe Esen,

 

Sülay Tunçkaya,

 

Meral Akalpler,

 

Yusuf Şişman,

 

Azra Usta,

 

Ecem Yeniçeri,

 

Doruk Yıkıcı,

 

Aras Küçük,

 

Tuğra Kuş,

 

Tanem Sayıcı,

 

Emine Uysal,

 

Saner Özoğul

 

Arınç Okur

 

 

 

Birinci ve İkinci Sınıflar

 

Dünya Özçığır,

 

Tuğhan Yılmaz,

 

Selin Erciyas,

 

İlgiza Burhanova,

 

Asu Ela Işıl,

 

Türkeş Kaan,

 

Ayşe Zümra Meşe,

 

Ahmet Kamil Özdemir,      

 

Laren Şenyiğit,

 

Mert Taşeli,

 

Ela Poyrazoğlu,

 

Zerrin Duru Pehlivanoğulları,

 

Rüya Karakuzu,

 

Nehir Kara,

 

Kübra Nur Çiftçi,

 

Melike Tunca,

 

Su Sevim Diran,

 

Ülkü Açan,

 

Ezgi Su Saçıldı,

 

Selin Moralı,

 

Baran Yardım,

 

Toprak Altuntaş,            

 

Bensu Baturay,

 

Dilay Oras,

 

Hüseyin Altınay Gazi,

 

Asya Abiç,

 

Azra Çaylı,

 

Afet Davulcuoğlu,

 

Kadriye Özdilaver,

 

İlayda Çelebi,

 

Eylül Ciner,   

 

Irmak İmam,

 

Gülay Aksal,

 

Ayşe Kılıç,

 

Ela Menteş,                          

 

Asya Oğuzhanoğlu,

 

Seher Abi,

 

Osman Can Karakuzu,

 

Yağmur Abiç,

 

 

 

Üçüncü, Dördüncü, Beşinci Sınıflar

 

Kardelen Nur Koşar,

 

Nisa Er,

 

Şefika Kök,

 

Özlem Sülünlü,

 

Rüzeyna Kiriş,

 

İrem Ayşe Aydın,

 

Sergen Curcur,

 

Hamide Sima Aydınlı,

 

Halil Davulcuoğlu,

 

Emine Denizer,

 

Aslı Barbaros,

 

İlke Soler,

 

 

 

Ecem Diran,

 

Gaye İmge Çavdar,

 

Kübra Tekkanat,

 

Feriha Çağın,

 

Tugay Gökağaç,

 

Lalin Ünlüsoy,

 

Ender Yıldırım,

 

 

 

Dilan Uysal,

 

Alperen Acun,

 

Vedia Küçüksu,

 

Sıla Aktuna,

 

Melisa Ahmetova,

 

Eylül Demir,

 

Hazal Özbey,

 

Derin Umay,

 

Kıvanç S. Yılmaz,

 

Elif Su İnce,

 

Batu Baturay,

 

Raziye İklim Abiç,

 

Yaren Giritli,

 

Selin Yüksel,

 

Ahmet Levent Takır,

 

Sümer Güner Tuzlalı,

 

Şerife Su Mehmetalioğluları,

 

Dilem Bozkurt,

 

Sude Karabulut,

 

Fidel Güleçyüz,

 

Beren Kuyucuoğlu,

 

Derin Bilsen,

 

Ekin Kelmen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Yorumlar

banner30
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner32
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV