Bekaretini satışa çıkardı!

İnternet üzerinde devam eden açık arttırma geçtiğimiz Cuma’ya kadar tam 160 bin dolara kadar ulaştı.

Bekaretini satışa çıkardı!

'Uçakta bir kereliğine mahsus buluşmak üzere' bekaretini açık arttırmayla satışa çıkaran 20 yaşındaki Catarina Migliorini, alacağı paranın bir kısmını fakir ailelere dağıtacağını açıkladı.

 

İnternet üzerinde devam eden açık arttırma geçtiğimiz Cuma’ya kadar tam 160 bin dolara kadar ulaştı.

Ekim ayının 15’inde bitecek olan tuhaf satış hakkında röportaj veren genç kız, yanlış anlaşılmak istemediğini ifade ederek, “Bence bu fuhuş değil. İnsan hayatında bir kere yapacağı bir hareketle bir işin uzmanı olamaz” şeklinde konuştu.

Daily Mail ise, haberinde Migliorini’nin bu adımını aslında Avustralyalı bir belgesel için ön hazırlık olduğunu duyurdu. Genç kızın proje için 20 bin dolar, ayrıca açık arttırmadan gelen paranın da bir kısmını alacağını öne süren haberde, film için bir de bakir erkek bulundurulduğunu yazdı.

Bununla birlikte, prezervatif kullanması zorunlu olan ‘kazananın’ herhangi bir cinsel yolla bulaşan hastalığının olup olmadığı yapılacak testlerle belirlenecek. Bu kişi, Avustralya’dan ABD’ye özel uçakla getirilecek.

İnternette hızla yayılan haber, kısa sürede birçok eleştirdi aldı. Facebook üzerinden yorum yapan çok sayıda kişi Migliorini’nin projesini “fuhuş’ olarak yorumlarken, bazıları da genç kıza destek mesajları yağdırdı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2012, 19:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER